Reference

Mgr. Simona ŽákováMgr. Simona Žáková / zástupkyně ředitele, ZŠ a MŠ při nemocnici, Kadaň

Když jsem logo uviděla poprvé, chvíli jsem přemýšlela, co si mám myslet, uhnul jste úplně mimo mé představy. A vzápětí mi došlo, že se fakt vyplatilo Vás oslovit, protože já bych se tímhle směrem vůbec nevydala. Povedlo se to!!!!! Jen to co jste zmínil, když promítnu směrem do školy, je nevšední a zároveň všeříkající:

síla – jo, čelíme mnohdy hodně silným lidským osudům, všichni po ní prahneme a nikdy jí na není dostatek
majestátnost – tolik podceňované a upadající školství – škola si tuto symboliku víc než zaslouží
ochrana – každé dítě napříč dětstvím musí tohle zažít, často ji bohužel za rodiče suplujeme více, než je nutné

………prostě jo!!! Jsem nadšená, opravdu. Poslala jsem to sboru a ohlasy jsou téměř totožné. Díky moc!!!!

Simona FialováSimona Fialová / profesionální fotografka

Trvalo nám rok než jsem oslovila Honzu z Logotime.cz, rok sledování jeho práce. Věděli jsme, že pokud máme oslovit někoho, kdo podpoří naši značku svým talentem, bude to právě on. Honza je člověk, který není jen grafikem, ale především člověkem, který Vám zhotovením Vašeho loga nepředá jen to, předá Vám novou identitu, jistotu, sebevědomí, spousty cenných rad a neuvěřitelnou podporu…věří ve Vás. Komunikace s ním je rychlá, do detailu propracovaná. Líbí se nám, že si umí stát za svým a dokáže Vám vysvětlit proč to tak je. Pokud chcete mít grafika, kterému můžete důvěrovat, je to Honza.

Miloš NejezchlebMiloš Nejezchleb / profesionální fotograf

Tak jsem se rozhodl, že je na čase dát identitě novej kabát, fejsliftovali jsme motýla a zrodilo se nové logo. To co vidíte, má na svědomí skvělý a talentovaný designer Honza z Logotime ve spolupráci s malířkou a designerkou Markétou Lachmanovou. Pokud přemýšlíte o něčem podobném, neváhejte se na Logotime obrátit. Skvělá komunikace, spolupráce a podle mě i výsledek!

Václav ŠvaňhalVáclav Švaňhal / profesionální fotograf

Chtěl bych panu Janu Richterovi a jeho Logotime velmi poděkovat za skvělou práci, kterou odvedl na tvorbě mého loga – VASVA. Musím říct, že byl v podobě loga “neodbytný” a stál si za svým názorem. Já dnes vím, že jsem udělal moc dobře, když jsem si nechal poradit. Doporučuji ho kudy chodím a moc mě těší, když vidím jeho práci u mých kamarádů a známých. Je to člověk s velkým talentem a profesionál v tom nejlepším smyslu slova. Ještě jednou děkuji a věřím, že naše spolupráce je teprve na začátku!

Amber & WingsLenka Blažková / Amber & Wings

Bezkonkurenční služby, jedinečná spolupráce, studnice nápadů… a takto bych mohla pokračovat. Díky Honzovi dostala moje vize nejen jméno a logo (a že to nebyla sranda), ale hlavne i osobního poradce, člověka na telefonu 24/7 a přítele, který podrží ve chvílích pochybování a nadchne se s vámi pro každou maličkost. Toto všechno existuje jenom v jedné osobě a tou je Jan Richter. Děkuji.

Petra TrbolováPetra Trbolová / profesionální fotografka

Spolupráce s Logotime.cz pro mne představuje jedno z nejlepších rozhodnutí mé profesní kariéry. Neuvěřitelná elegance a nadčasovost grafiky, naprostá profesionalita a vlídný přístup, to vše dohromady je Logotime.cz. Pro mne jednoznačně nejlepší volba v oboru grafického designu.

Spolupráce s Vámi je mi poctou, radostí a v neposlední řadě srdeční záležitostí. Upřímně děkuji a velmi se těším z výsledků naší spolupráce.

Hannah LoerinczHana Lörinczová / Hannah Loerincz – 100% přírodní kosmetika

Píši od srdce… Honza z Logotime.cz je hlavně úžasný člověk, který mi rozumí a umí naslouchat! Vystihne, co bych si tak přála a dovede to k dokonalosti se vším, protože má neuvěřitelný talent a moc ho to baví a to myslím mluví za vše!

Lenka Blaza ArtLenka Blažková / umělecké studio Lenka Blaza

Honzu a firmu Logotime.cz rozhodně doporučuji a ráda! K mému požadavku na vytvoření nového loga, vizitek a dalšího reklamního materiálu se postavil ochotně, jeho práce byla svižná, velmi příjemná komunikace, přesně pochopil moje zadání. Prostě spolupráce s Logotime splnila mé očekávání a ohlasy na mé nové logo byly velmi příznivé! Jsem rozhodnutá se s dalším požadavkem na grafické práce a design obracet vždy na Honzu. Díky!

Kateřina FrouzováKateřina Frouzová / fyzioterapeut

Firma Logotime – naprosto profesionální přístup, její návrhy jsou dělané na míru klientovi a musím říct, že jsem naprosto nadšená a spokojená a je mi ctí s touto firmou spolupracovat a být jejím klientem.

Katka Vosyková / Vosyková Photography

Ráda bych popřála firmě Logotime.cz krásné vánoční svátky a mnoho dalších tak spokojených zákazníků jako jsem já i v následujícím roce 2014. Spolupráce je bezkonkurenční. Přes návrh, realizaci, korekci i následné dodání objednávky jsem neměla jediný problém – ba naopak. Vždy mi vyšli vstříc a okamžitě jsme řešili “výmysly” mých klientů. Těším se na další spolupráci a ráda firmu Logotime doporučuji i dále svým známým a klientům.

Pavlína Pužmanová

Spolupráci s firmou Logotime.cz si od začátku nemůžeme vynachválit. Všechny naše představy dovedli do dokonalosti hned na první pokus. Kreativita, pružnost, prostě profesionalita, byla naprosto neuvěřitelná. Vizitky, které jsme obdrželi takřka obratem, jsou naprosto dokonalé. Zpracování webu bylo tak rychlé, že jsme ani nestačili dodávat podklady. Rychlá komunikace, elegantní design, nápady na vylepšení a skvělá cena. Tak jako my budeme ve spolupráci s firmou Logotime.cz, doufáme, i nadále pokračovat, tak všem vřele doporučujeme tuto firmu. Její profesionální přístup ocení každý zákazník.

Lenka Zmátlová / Zlatnictví a zlatnická dílna LIZ

Se spoluprací s firmou Logotime jsem velmi spokojena. Včas a pružně reaguje na mé požadavky. Požadované zakázky jsou ve včasném termínu k mé spokojenosti dodány. Je kreativní, má cit pro vyhotovení návrhů jak obsahově tak z estetického hlediska.

Simona Přívětivá / Salon Simone

Logotime.cz = úžasná spolupráce. Doporučení jsem dostala od své známé. Do té doby jsme se neviděli a naše komunikace probíhala pouze přes facebook a emaily. Jednoho dne jsem se rozhodla, že nutně potřebuji reklamní leták. Kontaktovala jsem tedy firmu Logotime a spolupráce, podotýkám, že jsme se do té doby nikdy neviděli, byla naprosto dokonalá… Jako by mi viděli do hlavy. Za dva dny jsme měli letáky dovedené k dokonalosti a připravené na tisk. Ocenila jsem především rychlou komunikaci, vždycky mi vyšli vstříc a to si myslím, že si někdy hodně vymýšlím, zajímavý a neokoukaný design, skvělá cena. Všem vřele doporučuji a Vám děkuji za úžasnou spolupráci!

Petr Pešek / DIGINEX Technology s.r.o.

Se spoluprací s firmou Logotime.cz jsem velice spokojen. Rychlé jednání, kreativita, profesionalita a příznivé ceny jsou zde samozřejmostí. Velmi rád se k tomuto dodavateli vracím.

Mgr. Martina Pešková / Fyzioterapea s.r.o.

S Logotime.cz v oblasti grafiky a designových služeb spolupracuji již několik let, zprvu na úrovni drobných, nárazových zakázek, nyní pro mě, jakožto fyzioterapeuta, vytvořili kompletní grafickou prezentaci na webu i “na papíře”. Dokonalý návrh, přesně vystihující nejen to, co nabízím, ale i mě samotnou. Jednoduché, přímočaré, úderné a přitom s elegancí.

Kateřina Elsnicová / fotografka

Spolupráci s firmou Logotime si nemůžu vynachválit. Začalo to nabídkou na vytvoření kalendáře z vlastních fotografií. Na nabídce mě zaujala především cena, objednala jsem tedy kalendář. Odpověď na objednávku přišla do hodiny, vyladili jsme pár detailů a druhý den mi byla zaslána ukázka, jak by mohl kalendář vypadat, s tím, že není problém cokoliv pozměnit. Neměnili jsme nic, grafika byla úžasná, hotový kalendář dorazil skoro ihned. Samozřejmě u kalendáře nezůstalo, a tak mám díky práci firmy Logotime i nové logo a prozatím jsme to završili objednávkou přibližně 45 fotopláten. Firmu Logotime velice doporučuji pro profesionální práci, výborný přístup a ukázkovou komunikaci!

Sdílej na facebooku
Sdílej na twitteru