Služby

Jsme schopni pro Vás nejen vytvořit grafické návrhy, ale také vše uvést v život velmi kvalitním tiskem. Nevyrábíme reklamní předměty, ale rádi Vám připravíme výrobní data dle konkrétní specifikace.

Nabízíme Vám:

 • logo
 • vizitky
 • tiskoviny (letáky, prospekty, svatební oznámení, narozeninová přání, oznámení promoce, hlavičkové papíry, certifikáty, poznámkové bloky, kalendáře, pohlednice, pexesa, plakáty, ex libris a další)
 • prototypování webových stránek, mobilních aplikací apod.
 • internetové stránky (osobní prezentace, firemní prezentace)
 • ilustrace
 • fotografování
 • tvorbu videa
 • velkoformátové materiály (PVC plachty, poutače)
 • samolepy (PVC, řezaná reklama, děrované, polepy vozidel, papírové a další)
 • fotoknihy
 • razítka

Jak fungujeme?

Naším cílem je jednoznačně spokojený zákazník. Každému věnujeme 100% péči a ke každému přistupujeme individuálně. Vnímáme Vaše přání a potřeby a snažíme se je plnit.

Vizuální identita

Vizuální identita (vizuální styl) je velmi důležitá věc v oblasti komunikace Vaší firmy se zákazníkem. Jednotná grafická identita prezentace Vaší firmy dává najevo jistou úroveň, stabilitu a důvěryhodnost. Správný způsob komunikace se zákazníkem přináší pozitivní výsledky v objemu zakázek.

Nedílnou součástí firemní identity je Vaše logo. Dalšími součástmi jednotné firemní prezentace jsou barvy, vizitky a další tiskoviny (hlavičkové papíry, prospekty, katalogy atd.). Firemní identita může být velmi rozvětvená a obsahovat velkou řadu různých materiálů, nejen tištěných.

Firemní identita může být ale také jednoduchá a stanovovat pouze základní principy komunikace s klienty. V obou případech ale sebeprezentaci nepodceňujte, protože je to základní pilíř, na kterém budujete Vaši firmu a zajisté chcete, aby byla úspěšná a měla dobrou základnu spokojených klientů.

Jednotnou grafickou identitu však nemusí mít jen celé firmy, ale též jejich produkty nebo služby. Jednotný grafický vzhled prvků propagujících Vaše značky, nebo konkrétní výrobky je též velmi důležitý a vytváří pouto mezi Vámi a zákazníkem.

Jednotný vizuální styl také můžete mít i Vy osobně. Používat osobní logo a osobní vizitky, mít osobní web.

Velmi rádi pro Vás vytvoříme potřebné grafické prvky Vaší jednotné identity, ať už se bude jednat o firmu, produkt či značku nebo Vás osobně.

Neváhejte nás kontaktovat. Ceny za vytvoření identity jsou velmi odlišné, proto s Vámi vždy nejprve zkonzultujeme, jaký bude objem práce a co konkrétně pro Vás zpracujeme a sdělíme Vám cenu předem.

Vizitky

Vizitky jsou nedílnou součástí firemní, nebo i soukromé prezentace. Vizitky rozdáváte svým partnerům, potenciálním klientům, zájemcům o Vaše služby. Vizitky rozdáváte při vlastní obchodní prezentaci.

Vizitka by měla mít čistý a čitelný design a obsahovat veškeré důležité údaje. Velice rádi pro Vás vytvoříme grafický návrh Vašich vizitek. Co se týče grafického návrhu, vždy Vám sdělíme cenu za grafické práce předem.

Další tiskoviny

Vytváříme nejen kvalitní loga a vizitky. Poptejte nás na grafické práce k dalším tiskovinám. Rádi Vám vyjdeme vstříc.

Sdílej na facebooku
Sdílej na twitteru