Představujeme - Simona & Ondřej Fialovi

Představujeme – Simona & Ondřej Fialovi

Jednoho dne vezmete do ruky fotoaparát a někdo do vás strčí. Doslova propadnete dveřmi a najednou zjistíte, že stojíte uprostřed svatebního obřadu a dokonce jste jeho hlavním fotografem. Tak přesně to je příběh Simony a Ondřeje Fialových, nejen svatebních fotografů z Liberce. Když nás Simča poprvé oslovila, bylo to dost váhavé a opatrné. Nakonec se ale naše spolupráce rozjela na plné obrátky a tak pod našima rukama vzniklo nejen úplně nové logo, ale i další neméně důležité součásti vizuální stylu značky Simona & Ondřej Fialovi.

Simona & Ondřej FialoviJe úplně jedno, jakou cestou ke svému řemeslu dojdete, důležité je, že máte talent a někdo ho ve vás objeví. Pokud si skrze tento talent dokážete plnit své sny, je to ještě lepší. Simča s Ondrou však pomocí svého talentu neplní sny jen sobě, ale především svým zákazníkům, pro něž neopakovatelným způsobem zaznamenávají ty nejdůležitější životní momenty.

V portfoliu Simči s Ondrou ale nejsou jen svatební fotografie. Neschází tam ani předsvatební focení, lifestyle, portrétní foto a také boudoir fotografie. Spousta krásných fotek bude brzy k vidění na úplně novém webu.

Další informace získáte již velmi brzy na webových stránkách firmy www.fotofialovi.cz nebo na e-mailu info@fotofialovi.cz či telefonním čísle 608 750 450.

Samozřejmostí je i facebook stránka, kterou najdete tady: www.facebook.com/fotofialovi

Práci, kterou jsme pro Simču s Ondrou vytvořili, si můžete prohlédnout v našem portfoliu.

Sdílej na facebooku
Sdílej na twitteru