Představujeme - Fyzioterapea s.r.o.

Představujeme – Fyzioterapea s.r.o.

Dnes Vám představíme firmu Fyzioterapea s.r.o., která se zabývá masážními a regeneračními technikami a wellness. Mgr. Martina Pešková, která za celou věcí stojí, založila firmu, ve které klade důraz na kvalitu poskytovaných služeb a vysokou odbornost. Firma takové kvality potřebuje ke svému fungování propracovanou firemní identitu. Tuto část svého podnikání Martina svěřila nám.

Kdo je Mgr. Martina Pešková

Martina přistupuje ke každému klientovi individuálně s ohledem na jeho věk, aktuální fyzický stav, tělesnou konstituci a psychické rozpoložení. Tak může věnovat svému zákazníkovi 100% péči.

Fyzioterapea vám nabízí širokou škálu masážních, regeneračních a fyzioterapeutických technik, které kombinuje tak, aby každý klient strávil čas v rukou kvalifikované fyzioterapeutičky s pocitem příjemného uvolnění a zároveň regeneračním efektem pro jeho tělo. Výběr služeb je opravdu široký, od beauty masáží přes wellness až po léčebně zaměřené techniky.

Tím ovšem nabídka nekončí. Samozřejmostí jsou bezplatné odborné konzultace v oblasti fyzioterapie a masáží.

Další informace získáte na webových stránkách firmy www.fyzioterapea.cz nebo na e-mailu martina@fyzioterapea.cz či telefonním čísle 728 155 926.

Práci, kterou jsme pro firmu Fyzioterapea s.r.o. vytvořili, si můžete prohlédnout v našem portfoliu.

Sdílej na facebooku
Sdílej na twitteru