Představujeme - Hannah Loerincz

Představujeme – Hannah Loerincz

Velmi rádi Vám představíme jednu ze značek, kterou jsme pomohli uvést v život. Nebudeme zbytečně vymýšlet, co už bylo krásně napsáno a s laskavým svolením majitelky zde uveřejňujeme její příběh.

Příběh Hannah

Jsem… ženou, matkou, dcerou, sestrou, kamarádkou, jako většina z nás. Seznámila jsem se za svůj život a praxi s mnoha lidmi a mnoha životními příběhy. Mou kariéru, která se ne vždy týkala kosmetických výrobků, provázelo hledání. Hledala jsem inspiraci, hledala jsem cestu ke splnění svého snu a tím je NĚCO tvořit, pomáhat, být užitečná.

Pracovala jsem v několika profesích, a to i jako šedá myška účetní po 12 let. Při mateřské jsem vystudovala interiérový design na výborné škole Intermezzo a je to po kosmetice mé druhé já, jen už bohužel nezbývá čas, a když chci dělat věci na 100%, musím se věnovat jen jedné profesi, které jsem absolutně propadla, a to vášni studování účinků přírodních olejů a bylinek. K tomu všemu mne přivedl ekzém tehdy mého tříletého syna a nechtěla jsem přistoupit na léčbu kortikoidy. Jako většina žen miluji pleťové a tělové krémy a oleje. Chtěla jsem připravit krém z olejů a tím vznikl můj první NEEM, který zázračně pomohl nejen mému synovi, ale i jiným lidem s jinými kožními neduhy, jako jsou plísně a projevy alergií a mne to přesvědčilo, že má cesta je správná, a že to dělám dobře.

Právě toto hledání vedlo nejprve k založení kosmetického studia. Zjistila jsem ale, že práce s komerčně dostupnými výrobky pro mě neznamená to, co bych si představovala já. Vzorky krémů jsem nejprve darovala zákaznicím a kamarádkám, abych měla zpětnou vazbu a dověděla se, jestli to nejsem jen já, kdo je maximálně spokojený. Zájem byl tak velký, že jsem se rozhodla pokračovat. Zaměřila jsem se na problematickou a zralou pleť. Připravila jsem výživný a hydratační pleťový krém LOTUS pro svůj typ pleti (zralá, citlivá až suchá). LOTUS je složený z těch nejdražších olejů KOKOS s vysokou koncentrací mateří kašičky, které je možno si ve formě 5 ml vzorku pro vyzkoušení s podrobným popisem a užitím objednat na těchto stránkách.

Po roce jsem se rozhodla založit kosmetickou značku HANNAH LOERINCZ a konečně si splnit to, po čem jsem toužila – dát do svých produktů své srdce a přinést Vám, mým zákazníkům, nekompromisní kvalitu, za kterou si stojím a vždy stát budu. Nevyrábět krémy komerčně v továrnách, ale vždy pro Vás ode mě čerstvě připravené.

Pod značkou HANNAH LOERINCZ Vám nabízím VZORKY výrobků pouze a jedině z vysoce kvalitních surovin (především z indických olejů) – výrobky, na které se nebojím napsat své jméno, protože vím, že jsou stoprocentní a nezklamou Vás. Pleťové krémy jsou ve fázi testů klinických, dermatologických a bezpečnostních, které pro své bohaté složení trvají i celý rok a jsou nezbytné pro uvedení na trh. Máte tak možnost být u zrození této kosmetické značky a vyzkoušet tyto vzorky výrobků, které byly zatím k dostání jen v úzkému okruhu mého okolí a bylo by mi ctí znát i Váš názor a věřím, že si je zamilujete.

Celou identitu značky, kterou jsme vytvořili, si můžete prohlédnout v našem portfoliu. Více informací o této značce najdete na webu www.hannahloerincz.cz.

Sdílej na facebooku
Sdílej na twitteru